همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با همکاری شهرداری سنقر

1396/11/29

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور فرماندار، مدیر کل ورزش و جوانان استان، شهردار سنقر، اعضای شورای اسلامی شهر و بیش از ۲ هزار نفر از اقشار مختلف مردم در سنقر برگزار شد.

شرکت کنندگان در همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی که به مناسبت گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی روز جمعه ۲۷ بهمن ماه برگزار شد، مسیر میدان سپاه تا سالن ورزشی ۲ هزار نفری شهرک ولیعصر را پیاده روی کردند.

 فرماندار سنقرو کلیایی با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این همایش و حضور پرشور مردم، هدف از برگزاری این برنامه را علاوه بر نهادینه شدن اهمیت ورزش و سلامتی، ایجاد شورو نشاط و تقویت روابط خانوادگی و فضای انس و الفت و صمیمیت در جامعه و خانواده ها دانست.

جوایز این همایش بزرگ شامل مبلغ ۵۰ میلیون ریال وجه نقد به یک نفر، ۱۰ دستگاه دوچرخه، ۱۰ عدد دستگاه فشارسنج و تست قند خون، حدود ۴۰ عدد کارت هدیه یک میلیون ریالی و ۵۰۰ هزار ریالی، تعدادی پتو، توپ ورزشی و بلیت سینما بود که با حضور مسئولین و به قید قرعه، به شرکت کنندگان اهدا گردید.

  اجرای حرکات ورزشی شامل ورزش باستانی، بازی‌های بومی ومحلی، تکواندو و حرکات صخره نوردی با طناب از دیگر برنامه های این همایش بزرگ بود.

 

تگ ها